17# "Real" Katy Evans

Okładka książki Real
Real
Katy Evans
Cykl: Real (tom 1)
Wydawnictwo: Papierowy KsiężycOPIS FABUŁY:

Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm, który wprawia jego fanki w szał. Lecz od chwili, kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą, której pragnie, jest Brooke Dumas. Jego pożądanie jest czyste, nieposkromione i REALNE.
Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej, o której zawsze marzyła. Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg, jej własne ciało ożywa, zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień. To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej.
Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, teraz rozpłynie się jak iluzja.


MOJA OCENA:

„Robi krok do przodu i wilgotną dłonią obejmuje mój kark, a mój puls szaleje, kiedy zniża głowę i w szybkim, suchym pocałunku dotyka moich ust. Mam wrażenie, jakby mnie naznaczał. Jakby przygotowywał mnie do czegoś wielkiego. Czegoś, co może zmienić i zrujnować moje życie.– Brooke – mówi znacząco, z niskim pomrukiem tuż przy moich ustach, po czym odsuwa się z uśmiechem. – Jestem Remington.”
Fabułę już znacie, więc parę słów o moich odczuciach.


Książka uwiodła mnie od pierwszych stron, wzbudziła we mnie mnóstwo emocji. Czytałam z zapartym tchem. Zakochałam się w tej historii.
Bohaterzy oddziałują na siebie, czuć chemię i ich wzajemne przyciąganie.
Ciekawa akcja, która nie zwalnia.
Odkrywamy świat boksu, który jest ukazany w sposób okrutny.
Zaletą książki jest dobrze opisana choroba Rema, wiadomo jak przebiega, i czego można się po nim  spodziewać. Przyciąga uwagę, ukazana jest dosyć wiarygodnie.


"Zakładam słuchawki, by przekonać się, którą z piosenek dla mnie wybrał i kiedy słyszę pierwsze słowa "Iris" zespołu Goo Goo Dolls, coś dziwnego zaczyna się dziać z moim ciałem."
Muzyka jest dla bohaterów mową, uczuciami i rozmową. Porozumiewają się nią, odsłaniają prawdę o nich samych. To jest wielki atut książki, czasem nie musimy rozmawiać o swoich uczuciach, wystarczy posłuchać muzyki.
Narracja z perspektywy bohaterki była dla mnie trochę męcząca... Wolałabym nie czytać w kółko jak ma mokre majtki...  Z chęcią przeczytałabym więcej rozdziałów, w których Remy relacjonuje wydarzenia. Jego zmiany nastroju i sposób myślenia to byłoby bardziej kuszące.

Remy to postać, którą pokochałam. Upadły bokser z chorobą. Nosi w sobie dużo emocji, wyładowuje się na treningach i na ringu. Nie jest w stanie mówić o swoich uczuciach.

Brook jest twardą babką, wie, czego chce. Zdaje sobie sprawę jak działa na facetów, zna swoją wartość. Za wszelka cenę chce pomoc  przetrwać mężczyźnie.
Jednak  Brook  strasznie mnie wkurzała. Jej myśli skierowane były dosyć często na tym, że chce z nim współżyć. Ja rozumiem, że przystojny, spocony itd., czasem miałam wrażenie, że ona tylko chciała jego ciała na początku...:) Wiadomo, kto by nie chciał. Z czasem wątki się rozwijały, a nasza bohaterka zmieniała się.


Jestem na siebie zła, że zwlekałam z przeczytaniem tej powieści. Dajcie się ponieść pragnieniu, żądzy, ciekawości, złości, pobudzeniu i zachwytu.  Gwarantuję, nie będziecie chcieli się z nich uwalniać.

"REAL" to cudowna książka! Przepełniona emocjami, wciągająca i zaskakująca! Nie sposób się od niej oderwać! Wyzwala w nas smutek, ekscytacje, żal, śmiech, ale i ciekawość. Rozpala uzależnia i zniewala.
Kochani dajcie się ponieść emocjom i sięgnijcie po książkę.


"Jego ramię podniosło się w zwycięstwie, a ja wstrzymuję oddech w oczekiwaniu, co teraz się wydarzy. Czekam na to, co zawsze robi.
Szuka mnie tymi niebieskimi oczami.
Moja ciało napina się w momencie, gdy kieruje swój wzrok na mnie. [...]
Z połyskującymi oczami wskazuje na mnie, potem na siebie, a potem na postać, która zbliża się przed moje siedzenie. Postać niesie jasną, czerwoną różę.
- Od Remy'ego - szepcze z uśmiechem młoda dziewczyna."Tutaj wstawiam wam  utwory z tej książki:
 • I Love You Avril Lavigne
 • Next to Me Emile Sande
 • Gold Britt Nicole
 • Try Pink
 • Naturally Selena Gomez
 • Breathless The Corrs
 • Kiss Me Sixpence None The Richer
 • Stay  Rhianna and Mikkey Ekko
 • Forever and Always  Parachute 
 • Iris  Goo Goo Dolls

" - Pragnęłaś mnie. - Jego oddech jest płytki, a oczy pełne dzikości. - Jestem więc."

2 komentarze:

 1. Anonimowy14/5/16

  Czytałam, jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18/5/16

  moze sie skusze

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Degustacja książek i nie tylko , Blogger