ZMIANY W BLOGOWANIU

BLOG/JA

Chciałam być anonimowa... Po roku czasu chcę się przedstawić. Nazywam się Marlena, a mój blog to degustacja książek (w chwili obecnej). Z czasem chcę przejść na swoje i zmienić nazwę na DEGUSTATORNIA.

 Dlaczego? Będzie to miejsce gdzie będę pisać swoje „recenzje” przeczytanych książek. Omawiać makijaże i użyte kosmetyki, ale i proste rzeczy do zrobienia (diy).


DEGUSTATORNIA:- Książek. Uwielbiam czytać, ale to pewnie wiecie. Ten blog został stworzony właśnie z myślą o nich i będę im wierna :D. Będziecie mogli poczytać moje
opinie na ten temat. Uwielbiam cytaty i chętnie je zamieszczam w swoich opiniach. Z przyjemnością poznam Twoje zdanie, może staniemy się najlepszymi książkowymi przyjaciółmi.
- DIY. Czyli ZRÓB TO SAM. Uwielbiam wymyślać coś nowego i  uwieczniać je na zdjęciach. Teraz mieszkając w dwóch pokojach nie mam zbytnio miejsca na zorganizowanie się. Moje „diy” leżą w kącie i leżą. Postanowiłam podzielić się pomysłami z innymi. Może akurat Tobie wpadnie w oko. Teraz chcę mieć to uwiecznione, tutaj w miejscu gdzie wylewam samą siebie.


-Kosmetyków. To miejsce gdzie podzielę się
swoimi spostrzeżeniami na temat kosmetyków. To, co użyłam i jakie były tego efekty. To, co warto zakupić, a od czego trzymać się z daleka.


-Różności. Co moje  palce nawciskają, czasem chęć pożalenia się, czasem podzielenia się ważnymi sprawami. Chyba każdy z NAS ma takie dni.

Powolutku będę wprowadzać zmiany, mam nadzieję, że wszystko się uda i dam radę.

Hej, hej nieważne czy trafiłeś (aś) tu przypadkiem, lub w inny tajemniczy sposób- miło Cię poznać. Jestem pewna, że znajdziesz tu coś dla siebie. Nie daj się prosić i zostaw komentarz. Z przyjemnością poznam Twoje zdanie.

Zawsze możesz do mnie napisać KONTAKT, odwiedzić na FACEBOOKU, albo poszukać coś dla siebie w zakładkach. Spodobała się moja buźka, świetnie dołącz do INSTAGRAMA. Będę wdzięczna na OBSERWACJĘ.

Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej. Pozdrawiam,


Marlena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Degustacja książek i nie tylko , Blogger